BitXchange

Strony WWW

Strona internetowa


Stworzymy dla Ciebie profesjonalną i dostosowaną do Twoich potrzeb stronę internetową. Wszystkie nasze strony są responsywne, czyli doskonale prezentują się na każdym ekranie i urządzeniu.


Rozumiemy jej duży wpływ na wizerunek Twojej firmy w internecie, oraz jak działa ona na potencjalnego klienta. Strony które tworzymy są w pełni dostosowane pod potencjalnego klienta, nie tylko pod wyszukiwarkę. Wszystkie dostosowania SEO są schowane na „zapleczu” żeby nie przeszkadzały w normalnym użytkowaniu. Strony które projektujemy są w pełni dostosowane pod współczesnego odbiorcę, dla którego liczy się czas i szybki dostęp do informacji. Każda wykonana przez nas strona internetowa dostarczana jest z panelem administracyjnym, pozwalającym na szybkie i łatwe zarządzanie treścią.

 

Strona www
od 579zł
Gotowa strona www, dostosowana do zaleceń klienta.

 

Sklepy internetowe


Wszystkie nasze e-sklepy są responsywne. Ukierunkowane są na jak najlepszą sprzedaż i prezentację produktu. Dodatkowo wykonujemy wszystkie niezbędne prace, jak fotografia produktowa oraz pozycjonowanie sklepu.


Budujemy nowoczesne i potężne sklepy internetowe, które swoją budową i szatą graficzną pozwalają na wygodne zakupy każdemu klientowi. Ponad to, oferujemy także wsparcie grafika oraz fotografa, który przyjedzie do państwa firmy i wykona profesjonalne zdjęcia produktów na stronę. Dodatkowo możemy przygotować także specjalną aplikację mobilną która pozwoli klientom na robienie zakupów gdzie tylko będą chcieli.

Ze względu na dużą rozbieżność i różną charakterystykę bardzo ciężko jest określić ogólne ceny do wykonania sklepu internetowego. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu abyśmy mogli zaprezentować naszą ofertę na sklep www.

[sform id=’109′]

Zadzwoń teraz!